Full 1

Strony www
Sklepy internetowe
Aplikacje webowe
Usługi IT

Full 1
12
12

lat
doświadczenia

100+
100+

zrealizowanych
projektów

80
80

zadowolonych
klientów

2
2

biura
Warszawa, Wrocław

Programy dla firm

Tworzymy oprogramowanie dostosowane do specyfiki działalności Twojej firmy.

Zrealizowane projekty:

Mobilna aplikacja hybrydowa, która umożliwia klientom kupowanie usług w oparciu o reguły dostępności określone przez dostawcę usług. Klienci posiadają możliwość kupowania jednorazowej usługi lub powtarzające się usługi, takie jak spotkanie z lekarzem, lekcje tenisa itp.

Aplikacja oparta na protokole WebRTC, który umożliwia komunikację wideo i głosową w trybie peer-to-peer przez przeglądarkę.

Aplikacja służąca do śledzenia czasu dla małych i średnich firm z modułem fakturowania, modułem webowym/przeglądarkowym oraz aplikacją mobilną – dostępna w Google Play i App Store.

Prototyp inteligentnego systemu szafek. Sprzęt do szafki i aplikacji mobilnej zbudowanej we frameworku Ionic, który pozwala otwierać i zamykać szafkę.

Projekt front oraz back end dla sklepu internetowego z branży modowej.

System zarządzania plikami wideo podobny do YouTube, CMS z systemem publikacji wideo.

System ERP (ang. Enterprise Resource Planning): zamówienia, transport, płatności itp.

Katalog produktów dla firmy produkcyjnej z niestandardowym modułem wyszukiwania po wielu polach jednocześnie: kolor, materiał itp.

Nasze osiągnięcia

Dlaczego My?

0%

Strony www

Posiadamy niezbędne doświadczenie i wiedzę, by móc budować nowoczesne strony internetowe dla najbardziej wymagających klientów. Masz pewność, że nasze usługi to jakość i dbałość o szczegóły.

0%

Pełen profesjonalizm

Wykorzystujemy nowoczesne technologie do budowania Twojego wizerunku w sieci, pomożemy Ci zdobywać nowych klientów i ich lojalność. Nasza wiedza, to gwarancja usługi na wysokim poziomie.

0%

Zadowoleni Klienci

Zadowolony Klient to nasz cel, słuchamy Cię, doradzamy, wspólnie wypracowujemy optymalne rozwiązania. Wierzymy, że to jedyna metoda sukcesu. Grono naszych zadowolonych klientów stale rośnie.

0%

Inne usługi IT

Szeroko rozumiane usługi IT typu "Hardware" Konfiguracje serwerów, obsługa informatyczna firm. Posiadamy odpowiednie doświadczenie i wiedzę.